Twin Spin

Twin Spin

by Wazamba

W 2013 roku firma NetEnt wydała jedną z najbardziej popularnych gier w świecie kasyn internetowych. Slot nosi nazwę Twin Spin i wyglądem przypomina klasyczne automaty, w jakie można grać w prawdziwych kasynach. Gra składa się z pięciu bębnów i trzech rzędów, posiada łącznie 243 płatne układy. Jako dodatkowe funkcje, można znaleźć tu symbole Wild i funkcję Twin Reel.

About Twin Spin

Gra Twin Spin przeniesie Cię prosto do Las Vegas, gdzie będziesz od teraz grać w prawdziwym, ekskluzywnym kasynie. Twin Spin była wzorowana na klasycznych jednorękich bandytach. Nie znajdziesz tu zatem zbyt wielu dodatkowych funkcji, jednak z pewnością poczujesz autentycznego ducha kasynowych klasyków. Slot wypełniony został błyskającymi światłami i kolorowymi neonami, co samo w sobie już przypomina Las Vegas. Również wśród symboli można dostrzec te, które znane są ze stacjonarnych automatów, czyli diamenty, siódemki, symbole BAR, dzwonki czy wisienki.

Twin Spin to slot wideo, mający średnią/wysoką zmienność. Jego współczynnik Return To Player wynosi dokładnie 96.55%. Zagrasz tu za zakład, który można wybrać z zakresu od 0.25 do 125 euro. Automat pozwala wygrać jednorazowo maksymalnie 270.000 monet.

Symbole i zasady

automaty do gier: twin spin slot z NetEnt
Ikony gry są wyraźnym nawiązaniem do klasycznych automatów

W slocie występuje jedenaście zwykłych symboli oraz symbol Wild. Regularne ikony gry są wyraźnym nawiązaniem do klasycznych automatów. Symbole powinny układać się w taki sposób, by identyczna ikona powtórzyła się trzy, cztery lub pięć razy w przynajmniej trzech, przylegających do siebie bębnach, bez żadnej przerwy pomiędzy. Wybierając najwyższą stawkę, czyli 125 monet, można wygrać od x3 do x40 zakładu w przypadku symboli liter/cyfr oraz od x10 do nawet x1000 w przypadku pozostałych ikon.

Cechy specjalne

Wraz z każdym obrotem, plansza gry posiada przynajmniej dwie specjalne, połączone ze sobą linie. Są to zaznaczone kolorowym światłem, losowo wybrane bębny. Jest to główna, a zarazem jedyna mechanika gry, polegająca na tym, iż każdy podświetlony rząd jest identyczny, składający się z dokładnie tych samych symboli, w takim samym położeniu. Funkcja Twin Reel może powiększyć się do trzech, czterech, a nawet pięciu bębnów gry, dając o wiele większe szanse na wygraną. Dodatkowo gra wyposażona została w symbole Wild, które łączą się z innymi ikonami kreując płatne konfiguracje.

Wrażenia z gry, oprawa audiowizualna

Ciężko w to uwierzyć, ale gra Twin Spin ma już siedem lat. Wydawać by się mogło, że tak stary slot będzie miał już mocno przestarzałą grafikę. W tym wypadku jest jednak inaczej, gdyż tę zaprojektowano w taki sposób, że nawet po tak długim czasie, gra wygląda świeżo i niewiele odbiega od nowszych automatów, przynajmniej pod względem wyglądu. Całość prezentuje się ponadczasowo i robi całkiem dobre wrażenie. W tle słychać natomiast muzykę w stylu retro, połączoną z innymi dźwiękami.

Podsumowanie

Twin Spin to najprostsza gra, jaką tylko można sobie wyobrazić. Polecimy ją szczególnie fanom klasycznych kasyn, którzy z różnych powodów nie chcą wybrać się do tradycyjnego lokalu. Automat Twin Spin pozbawiony został licznych opcji dodatkowych. Jedyna mechanika, jaką zdecydowano się tu wprowadzić, opiera się na identycznych liniach, zwiększających szansę na zdobycie płatnej kombinacji i to w każdym obrocie.

Twin Spin's Features

W 2013 roku firma NetEnt wydała jedną z najbardziej popularnych gier w świecie kasyn internetowych. Slot nosi nazwę Twin Spin i wyglądem przypomina klasyczne automaty, w jakie można grać w prawdziwych kasynach. Gra składa się z pięciu bębnów i trzech rzędów, posiada łącznie 243 płatne układy. Jako dodatkowe funkcje, można znaleźć tu symbole Wild i funkcję Twin Reel.

  • wilds
  • 243 płatne układy
  • sticky reels
  • RTP 96,55%

Zostaw komentarz