Ile można wygrać w jackpotach progresywnych?

Kasyna internetowe przyciągają całe miliony graczy. Niewielu z nich gra dla czystej przyjemności. O wiele częściej chodzi o wizję zdobycia wielkich wygranych. Kasyna dają tę możliwość w szybki i niewymagający sposób. Dzięki nim w trakcie pojedynczego obrotu bębnami danego slotu można jednorazowo wygrać nawet kilkaset tysięcy czy kilka milionów.

Niektórzy preferują grę w zwykłe sloty, gdzie wygrane pochodzą z regularnej rozgrywki. Inni wolą iść na całość i poświęcić czas i środki po to, by grać w automaty z funkcją jackpotu. Tak wiele mówi się o milionowych nagrodach, dlatego nic dziwnego, iż każdy chciałby spróbować swojego szczęścia.

Najwyższa wygrana w historii

Slotem, który przyniósł najwyższą wygraną w historii, jest Mega Fortune. Gra ta wypłaca jackpot w wysokości średnio 4.5 miliona euro, natomiast światowy rekord wyniósł aż 17 milionów euro! Jackpot zdobyty został przez pewnego Norwega, który grał na stawkę 25 centów. Motywem gry jest bogate życie, drogie przedmioty i szybkie samochody. Gra wyszła w grudniu 2013 roku i posiada tylko dwa tryby bonusowy – darmowe obroty i właśnie funkcja jackpotu występująca w trzech formach: rapid, major i mega.

Wysokie wygrane w Mega Moolah

Najwyższą wygraną w Mega Moolan, w wysokości 17 mln euro, zdobył Brytyjczyk, który zagrał za 25 centów.

Kolejnym slotem, który również przyniósł rekordową wygraną, jest Mega Moolah. Najnowsze wygrane, jakie padły w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, wyniosły kolejno 6, 3 i 4 miliony euro. Największa wygrana w historii tej gry została natomiast wypłacona kilka lat temu pewnemu Brytyjczykowi, który jednorazowo, również grając za 25 centów, zdobył wygraną w wysokości 17 milionów euro. Podstawowa wersja gry Mega Moolah powstała w 2006 roku i swoim motywem przenosi nas na pełną dzikich zwierząt sawannę. Przez prawie 15 lat jej istnienia wydano kilka innych gier z tej samej serii, na przykład Absolootly Mad czy Atlantean Treasures.

Hall of Gods i Jackpot Giant

Mówiąc o najwyższych slotowych wygranych w dziejach, nie sposób pominąć Hall of Gods. Jest to gra, którą wydała firma NetEnt ponad dziesięć lat temu. Jej tematyka obejmuje mitologię nordycką. Pod względem technicznym i graficznym, jest to najlepiej trzymająca się od czasu premiery gra, o jakiej dziś mamy okazję wspomnieć. Wysokość rozdawanych przez Hall of Gods jackpotów wynosi średnio 5.5 miliona euro. Najwyższą wygraną, jaka została wypłacona było aż 7 milionów euro.

Troszeczkę niżej pod względem wypłacanych kwot jest slot Jackpot Giant. Jest to gra, która poza funkcją progresywnego jackpotu wyposażona została w kilka bonusowych funkcji, ponadczasową, bajkową i przejrzystą grafikę, oraz ciekawy motyw. Głównym bohaterem gry jest olbrzym powodujący wybuchy wulkanów. Najwyższymi wypłaconymi nagrodami w Jackpot Giant były 9.4 oraz 6.2 miliona euro, z czego druga z nich padła w 2012 roku, a pierwsza – w 2016.

W każdym internetowym kasynie występują automaty z jackpotem. Nie trzeba zatem daleko szukać, by móc wziąć udział w grze o nieprawdopodobnie wysokie sumy. Osobiście nie znamy nikogo, kto nie chciałby przytulić kilku milionów euro. Oczywiście im wyższa jest osiągnięta kwota, tym trudniej jest ją zdobyć, jednak zapewniamy, że warto.

Zostaw komentarz