Darmowe Spiny: Book of Dead od Play'n GO
Book of Dead

Twórcy kasyn nieustannie wymyślają kolejne promocje, którymi uszczęśliwiają swoich wiernych klientów. Dzięki temu możemy korzystać z licznych interesujących bonusów, które należą się nam zarówno świeżo po rejestracji konta, jak i niekiedy już po niej. Jedną z form takich bonusów są darmowe spiny, które można z powodzeniem wykorzystywać w licznych slotach. 

Promocje od zawsze towarzyszyły wszystkim usługom z pieniędzmi w roli głównej. Biorąc pod uwagę, jak bardzo rozwinięte są aktualnie kasyna internetowe, darmowe spiny można zdobyć niemal na każdym kroku. Daje to każdemu graczowi nieograniczone możliwości. Zawsze można założyć równolegle konta w różnych kasynach, z czego każde dopisze nam po kilkadziesiąt spinów, w zależności od promocji. Daje to więc ogromne możliwości, z których żal byłoby nie skorzystać. Dziś opowiemy Ci coś więcej na temat darmowych spinów oraz tego, skąd je wziąć, jakie są ich rodzaje, gdzie można je wykorzystać i, co najważniejsze, w jaki sposób można wypłacić wygraną, jaką udało się dzięki nim zdobyć. 

Co to są darmowe spiny

Darmowe spiny to obroty, które można wykorzystać w różnych automatach. Najczęściej można zdobyć je w ramach różnych promocji czy turniejów, za zajęcie niższych miejsc. Po zdobyciu spinów, zawsze trzeba spełnić specjalne warunki, które są konieczne do wypłaty wszelkich wygranych pochodzących z darmowych spinów. Darmowe obroty można zdobywać również w trakcie gry w niemalże wszystkich automatach. Prawie każdy slot umożliwia zdobycie obrotów, za które nie trzeba płacić własnymi środkami. Darmowe spiny są więc idealną opcją na wypróbowanie danej gry lub usług, jakie oferuje klientom wybrane kasyno. 

Pomimo, że darmowe spiny są zawsze dla kasyna bardzo skuteczną reklamą, my, jako klienci, również możemy uzyskać dzięki nim dodatkowe korzyści. Są to dokładnie takie same obroty, jak te, za które płaci się własnymi pieniędzmi. Oznacza to, że w ich ramach można wygrać dokładnie te same kwoty, jak w zwykłych obrotach. Darmowe spiny dzielą się na kilka różnych rodzajów, w zależności od sposobu, w jaki są wypłacane graczom.

Rodzaje darmowych spinów

Za rejestrację, bez depozytu

Istnieje nieliczna grupa kasyn, które w ramach promocji powitalnej dają darmowe spiny wszystkim klientom, którzy w niedawnym czasie założyli nowe konto na danej platformie. Najczęściej promocja ta ma formę bonusu przyznawanego w zamian za rejestrację, weryfikację i potwierdzenie całkiem nowego konta. Czasami spiny są pewną formą nagrody dla stałych klientów, którzy grając regularnie w danym kasynie, zdobywają określone poziomy w programach lojalnościowych. 

W ten sposób można zdobyć stosunkowo niewielką liczbę obrotów. Nawet, jeśli przyznane zostanie dwadzieścia spinów, będzie to świetna okazja na rozpoczęcie przygody w wybranym kasynie, zwłaszcza ze względu na to, że tego typu spiny nie wymagają wcześniejszego składania jakichkolwiek depozytów z wykorzystaniem swoich środków. Takie spiny, jak zresztą jakiekolwiek inne, nie są zwolnione z konieczności spełnienia warunków obrotu. Jest to dość skomplikowana sprawa, która jest w tym wypadku dodatkowo utrudniona. Wymogi obrotu są bowiem wyższe od tych, które należy spełnić, gdy darmowe spiny są tylko dodatkiem do większego bonusu. 

Darmowe spiny jako bonus

Spiny, które są dodawane jako swojego rodzaju dodatek do innych bonusów, to o wiele bardziej popularna i częściej spotykana odmiana darmowych obrotów. Kasyna o wiele chętniej rozdają spiny, o ile te związane są z wpłatą ze strony klienta, która przynosi firmie realny zysk. W tym wypadku panuje nieco większa różnorodność, gdyż poza darmowymi spinami w ramach oferty powitalnej, całkiem często zdarza się również, że kasyna organizują regularne lub okazyjne promocje, dzięki którym także stali gracze mogą zdobyć kilka cennych obrotów. 

Tym razem najczęściej można liczyć na o wiele więcej spinów. Jeśli dobrze poszukać, można znaleźć prawdziwą perełkę wśród promocji. Wiele kasyn oferuje możliwość uzyskania nawet do 200 czy 300 obrotów, które mogą być Twoje, zaraz po tym, jak uda Ci się spełnić warunki promocji w wybranym przez Ciebie kasynie. W przypadku darmowych obrotów również obowiązują warunki obrotu, jednak są one nieporównywalnie łatwiejsze do spełnienia niż w spinach bez depozytu. 

Jako nagroda w turnieju

Ostatnim sposobem umożliwiającym zdobycie darmowych spinów są różnego rodzaju turnieje. Są to najczęściej organizowane w określonym czasie turnieje różniące się pomiędzy sobą regułami czy właśnie nagrodami, jakie można w nich uzyskać. W pierwszej kolejności należy oczywiście zapisać się do turnieju i starać się jak najlepiej wykonać zadanie, jakiego dotyczy konkurs. Najczęściej chodzi o możliwie najbardziej intensywną grę w określone przez producenta sloty. Czasami turniej opiera się na punktach, choć zdarza się również tak, że zwycięzcami są wylosowane osoby. Rankingi wygranych tworzone są na różnej podstawie, i od nich zależy to, jaką wygraną zdobędzie każdy z graczy. 

Jeśli uda Ci się zakwalifikować na jedne z pierwszych (często kilkuset) miejsc, możesz dostać nagrody w formie bonusów, gotówki i darmowych spinów właśnie. Jako nagrody, spiny uzyskane dzięki turniejom czy też konkursom, najczęściej nie są objęte aż tak wymagającymi wymogami obrotu, dzięki czemu można wypłacić je o wiele szybciej aniżeli w opisanych wcześniej przypadkach.

W jakich grach najlepiej wykorzystać darmowe spiny? 

Jeśli chodzi o gry, w jakich powinno się grać za wygrane spiny, praktycznie nie ma żadnych ograniczeń. Teoretycznie nie istnieje jedna uniwersalna porada, która mogłaby rozwiać tę obszerną kwestię. Czasami siłą rzeczy trzeba dostosować się do wymagań producenta i grać w automaty, które zostały wymienione w regulaminie promocji. Niestety odbiera to w pewnym stopniu swobodę i bywa częstym scenariuszem, jeśli chodzi o bonusy i wówczas nie ma sposobu, by ominąć to ograniczenie. 

Często jednak twórcy nie narzucają nam swojej woli względem wymaganych gier i mamy pełną dowolność. W takim wypadku sam możesz wybrać swój ulubiony slot lub wykorzystać spiny do wypróbowania kompletnie nowego. Najlepiej wybierać spośród automatów o możliwie jak najwyższym współczynniku Return To Player i stosunkowo najniższej zmienności. To one pozwalają zdobywać wygrane nieporównywalnie częściej niż tytuły, których RTP ma przeciętną lub niską wartość, która nie przekracza na przykład 96%. 

Podejmując tę istotną decyzję warto spojrzeć także na gry, które wyposażone są na przykład w funkcję jackpotu, który można zdobyć niekiedy jednym kliknięciem, wykorzystując jeden obrót. Oczywiście więcej mechanik dodatkowych gry oznacza o wiele więcej emocji podczas rozgrywki, co również może znacząco wpłynąć na wybór. Pamiętajmy, iż pomimo bezpłatnych spinów nadal chodzi tylko i wyłącznie o dobrą zabawę, natomiast możliwość wysokiej wygranej powinna być drugorzędną sprawą.