Mega Fortune

Mega Fortune

by 7signs

This Listing has no description! Please add description to this specific slot.

About Mega Fortune

Diamenty, luksusowe limuzyny, drinki z oliwką i luksusowy styl życia. Któż z nas nie chciałby tak żyć? Nawet jeśli Twoje życie tak jeszcze nie wygląda to Mega Fortune to automat, które może je realnie zmienić. Oprócz standardowej rozgrywki ten slot posiada bowiem ogromny jackpot progresywny, który rośnie czasem do kilkunastu milionów euro. Zapraszamy do recenzji tego wiekowego już automatu od NetEnt.

Podstawowe informacje i tematyka gry

Bądźmy całkowicie szczerzy – wszyscy chcielibyśmy wygrać mega fortunę. Wyobraź sobie tylko rzeczy, które można by kupić, gdybyś miał nadmiar gotówki. Luksusowe wakacje w dowolnym zakątku świata, najlepsze ubrania, drogie samochody. Dzięki Netent możemy zbliżyć się do tego, by być milionerem.

Sama gra składa się z 5 bębnów i 3 rzędów, co jest dość standardową konstrukcją dla automatów. Mamy tu 25 stałych linii wygrywających. W Mega Fortune możesz za to zmienić wartość zakładu, możesz wybrać zakład o wartości od 0,25 do 50 Euro na spin. Ogółem jest to gra o niskiej zmienności. Maksymalna wygrana to 2162x stawka, oczywiście wyłączając jackpot. To ten ostatni jest przyczyną, dla którego wielu ludzi wciąż gra w Mega Fortune, można tu wygrać nawet kilkanaście milionów Euro.

Symbole i zasady gry

W Mega Fortune zobaczysz na bębnach różnego rodzaju obrazy, które odnoszą się do luksusowego, egzotycznego stylu życia. Może to być też Twój styl życia, jeśli uda Ci się trafić własną wygraną w jackpocie. W każdym razie, najwyżej płatne symbole to Limuzyna, plik banknotów i złoty zegarek. 5 limuzyn na planszy to aż 1000x Twoja stawka. 5 plików banknotów to 500x, zaś 5 złotych zegarków to 300x stawka.

Mamy tutaj też 3 dodatkowe symbole: Bonus, Wild i Scatter. Ten pierwszy nie daje żadnej wypłaty. Scatter przy 5 symbolach płaci 100x a Wild, przy 5 symbolach płaci aż 10 000x stawka!

Cechy specjalne

Najważniejszą cechą specjalną tej gry jest oczywiście progresywny jackpot, z którego słynie ten slot. Aby zbliżyć się do wygranej w jackpocie, koło musi trafić na 3 symbole Bonus. Możesz zobaczyć, jak suma 3 progresywnych jackpotów rośnie przez cały czas na górze slotu. Jeśli jedno z kół w grze bonusowej wyląduje na odpowiednim jackpocie, otrzymasz umieszczoną tam kwotę. Możesz wzbogacić się o kilkanaście milionów Euro.

Wrażenia z gry, oprawa audiowizualna

Wizualnie, slot Mega Fortune trzyma się wypróbowanej jakości, z której z pewnością słynie firma Netent, oferując stonowaną, spokojną grafikę. W tle slotu widoczny jest zacumowany w marinie wysokiej klasy jacht. Tymczasem na bębnach pojawiają się symbole w postaci drogich pierścieni z ikonami kart do gry. Grafika nie jest współczesna, ale w zupełności wystarcza do komfortowej rozgrywki. Muzyki stanowi do niej fajne tło.

Podsumowanie

Mega Fortune to absolutna klasyka, gra ta jest znana chyba każdemu fanowi kasyn online, który poszukuje dobrej rozgrywki i nieprzeciętnych wygranych. Większość z nas wybiera Mega Fortune dla tych drugich. Slot ten posiada ogromną pulę progresywną i mimo, że jego grafika zestarzała się odrobinę, wciąż stanowi ogromny hit w kasynach w sieci. Jego podstawowe RTP, wynoszące 96.6% jest przeciętne, jak na dzisiejsze standardy. Lecz co powiesz nawet na kilkanaście milionów Euro możliwych do wygrania w jackpocie?

Mega Fortune's Features

  • progresywny jackpot
  • RTP na poziomie 96,6%
  • symbole Bonus, Wild i Scatter

Zostaw komentarz