Break da Bank Again

Break da Bank Again

by Vulkan Vegas

Slot Break da Bank Again autorstwa Microgaming wydany został w kwietniu 2008 roku, co czyni go jedną z najstarszych gier, jakie mieliśmy jak dotąd okazję testować na naszej stronie. Gra zbudowana jest ze standardowej wielkości planszy, składającej się z trzech rzędów, pięciu bębnów oraz dziewięciu ustalonych z góry linii płatniczych.

About Break da Bank Again

Podstawowe informacje i tematyka gry

Tematykę gry dość łatwo rozpoznać, patrząc nawet na sam jej tytuł. Motyw slotu Break da Bank Again związany jest z napadami na banki, włamaniami, kradzieżami, przestępczym życiem na krawędzi, ale też pieniędzmi, czekami i różnymi kosztownościami, takimi jak złote korony czy drogocenne klejnoty. Tematyka jest więc prawdziwie hollywoodzka. To, czy napad na bank uda się i tym razem, zależy tylko i wyłącznie od naszego szczęścia w trakcie rozgrywki. Gra jest drugą częścią slotu Break da Bank, jednak posiadającą ulepszoną grafikę i nieco ciekawszy gameplay.

Break da Bank Again to gra o wysokiej zmienności, której RTP wynosi dokładnie 95.43%. Zakres stawki, jaką można tu ustawić, rozpoczyna się od 0.09, a kończy na 45 monetach. Automat pozwala pomnożyć swoją stawkę nawet 4.150x.

Symbole i zasady

Gra zawiera dziesięć zwykłych symboli oraz dwa funkcyjne, czyli Wild i Scatter. Podstawowe ikony przedstawiają klejnoty, sztabki złota, pieniądze w postaci monet i papierków, wypisane czeki, ale też litery czy dziesiątki. Aby dany obrót przyniósł nagrodę, poszczególne symbole gry muszą powtórzyć się co najmniej trzy razy. Wysokość wygranej rośnie wraz z wybraną stawką. W przypadku najwyższego zakładu, wysokość wygranej może wynosić od 10 do nawet 7.500 monet. Symbole Wild i Scatter także łączą się w linie wypłat, wypłacając nawet do 37.500 monet.

Cechy specjalne

Kiedy na planszy pojawią się co najmniej trzy symbole Scatter, aktywowany zostanie tryb darmowych obrotów. Dostaniesz wówczas 15, 20, a nawet 25 dodatkowych spinów. Wszystkie wygrane zdobyte za pomocą tej funkcji mnożone są pięciokrotnie. Każdy kolejny napotkany symbol Scatter dodaje jeden bonusowy obrót, dodawany do ich ogólnej liczby.

Symbol Scatter może powtórzyć się dwukrotnie, przyznając odpowiednią nagrodę zgodną z liniami wypłat. Jej wysokość może sięgnąć nawet 90 monet. Symbole Wild łączą się ze wszystkimi innymi ikonami (poza symbolami Scatter), kreując wygrywające kombinacje. Wówczas wypłata mnożona jest X5. Podczas darmowych spinów, w analogicznej sytuacji, dodany zostanie mnożnik X25.

Wrażenia z gry, oprawa audiowizualna

Można przyjąć, że slot składa się jedynie z planszy gry właściwej. W tle widzimy jedynie tło fioletowego koloru, o dość nieregularnej strukturze. Na pierwszym planie znajduje się część plansza regularnej gry, stworzona na wzór siatki z wyświetlającymi się symbolami. Ikony zaprojektowane zostały w dość realistycznym stylu. Całość wygląda poprawnie i estetycznie, chociaż siłą rzeczy jest nieco przestarzała pod względem grafiki. Nie usłyszymy tu trwającej przez cały czas muzyki, a jedynie dodatkowe dźwięki, uruchamiane wraz z obrotami czy różnymi trybami.

Podsumowanie

Gra zaopatrzona została w dość pospolity motyw, związany z bandyctwem i przestępczością. Prawdopodobnie również nie zachwyci Cię pod kątem grafiki ani obecności wielu dodatkowych mechanik rozgrywki. Jej RTP wynosi niewiele powyżej 95%, czyli stosunkowo niewiele. W trakcie gry pozostaje więc mieć nadzieję, że aktywowany zostanie tryb darmowych spinów, w ramach którego możesz uzyskać nawet 25 obrotów połączonych z pięciokrotnym mnożnikiem. Najkorzystniejsza sytuacja ma miejsce w momencie, gdy pojawią się wygrane, z których uczestniczą symbole Wild, gdyż tutaj mnożnik może wynieść aż 25X.

Break da Bank Again's Features

Slot Break da Bank Again autorstwa Microgaming wydany został w kwietniu 2008 roku, co czyni go jedną z najstarszych gier, jakie mieliśmy jak dotąd okazję testować na naszej stronie. Gra zbudowana jest ze standardowej wielkości planszy, składającej się z trzech rzędów, pięciu bębnów oraz dziewięciu ustalonych z góry linii płatniczych.

  • RTP wynosi  95.43%
  • Możliwośc pomnożenia stawki 4.150x
  • 10 symboli (w tym Wild i Scatter)

Zostaw komentarz